Przejdź do treści

Opiekunowie roczników 2022/2023

 

Studia STACJONARNE

 

Psychologia i biologia zwierząt

I rok: dr Barbara Dyba, pok. 221N, tel. 7836, barbara.dyba@up.krakow.pl

dr Barbara Kreczmer, pok. 221N, tel. 7836, barbara.kreczmer@up.krakow.pl

II rok: dr Grzegorz Rut, pok. 223N, tel. 7828, grzegorz.rut@up.krakow.pl

dr Jakub Oliwa, pok. 202N, tel. 7832, jakub.oliwa@up.krakow.pl

 

Biologia – 3 letnie I stopnia

I rok: dr Laura Betleja, pok. 201N, tel. 7831, laura.betleja@up.krakow.pl

II rok: dr Iwona Stawoska, pok. 331N, tel. 7882,  iwona.stawoska@up.krakow.pl

III rok: dr Katarzyna Gawrońska, pok. 202N, tel. 7832, katarzyna.gawronska@up.krakow.pl

 

Biologia – 2- letnie II stopnia

I rok: dr Lidia Orłowska, pok. 2N, tel. 6682, lidia.orlowska@up.krakow.pl

II rok: dr Anna Chrzan, pok. 2N, tel. 6682, anna.chrzan@up.krakow.pl

 

Ochrona Środowiska

III rok: dr Marzena Albrycht, pok. 225N, tel. 6724, marzena.albrycht@up.krakow.pl

IV rok: dr Bartłomiej Zyśk, pok. 225N, tel. 6689, bartlomiej.zysk@upkrakow.pl

 

Bioinformatyka  

I rok: dr Zofia Goc, pok 228N, tel.  6693, zofia.goc@up.krakow.pl

II rok: dr Grzegorz Migdałek, pok 223N, tel. 7828, grzegorz.migdalek@up.krakow.pl

III rok: dr Agnieszka Kania, pok 331N, tel. 7882, agnieszka.kania@up.krakow.pl

IV rok: dr Grzegorz Migdałek, pok 223N, tel. 7828, grzegorz.migdalek@up.krakow.pl

 

Studia NIESTACJONARNE

 

Psychologia i biologia zwierząt

I rok: dr hab. Michał Nosek, pok. 202N, tel. 7832, michal.nosek@up.krakow.pl

II rok: dr inż. Renata Muchacka, pok. 228N, tel. 6715, renata.muchacka@up.krakow.pl

 

Biologia – 2- letnie II stopnia

I rok: dr Dorota Merta, pok. 2N, tel. 6682, dorota.merta@up.krakow.pl

II rok: dr  inż. Piotr Bieniek, pok. 330N, tel. 7816, piotr.bieniek@up.krakow.pl