II Konferencja Uczniów Szkół Średnich

W dniu 1 marca otwarta została rejestracja na II konferencję Uczniów szkół średnich „Uniwersytecki Inkubator Przyrodniczy 2023”. Kolejna edycja konferencji, która odbędzie się 25.05.2023 stanowi idealne miejsce do wymiany myśli naukowej dla młodych przyrodników oraz pobudza zainteresowanie badaniami naukowymi.

Zapraszamy wszystkich Uczniów szkół średnich, którzy biorą udział w Olimpiadzie Biologicznej i chcą pochwalić się swoim projektem, uczestniczą w szkolnych lub międzyszkolnych projektach edukacyjno-naukowych o tematyce, biologicznej, chemicznej oraz ekologicznej lub poszerzają zainteresowania w szkolnych kołach przedmiotowych. Uczestnicząc w Konferencji UIP2023 wraz z Nauczycielami Uczniowie otrzymują możliwość sprawdzenia się w rzeczywistości prawdziwej konferencji naukowej organizowanej przez Uczelnię, zapoznania się z potencjałem naukowym Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi oraz nawiązania nowych, cennych znajomości.

Podczas tegorocznej Konferencji przewidziane są: sesje referatowe i plakatowe w pięciu obszarach tematycznych (biologia roślin, biologia zwierząt, biologia człowieka i medycyna, ekologia i ochrona środowiska, chemia i biochemia), przerwy kawowe oraz konkurs z nagrodami najlepsze wystąpienia oraz najlepszy plakat naukowy. Wydarzenie uświetni wykład inauguracyjny, który poprowadzi dr hab. Agnieszka Greń, prof. UP.

Udział w konferencji jest certyfikowany i bezpłatny zarówno dla Ucznia jak i Nauczyciela! Rejestracja uczestników czynnych trwa do 31.03.2023 lub do osiągnięcia limitu miejsc. Zapraszamy także do kontaktu Nauczycieli, którzy chcieliby wziąć udział w Konferencji z większą grupą uczestników biernych (np. całą klasą lub uczestnikami koła przedmiotowego).

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe z Organizatorami na:

Uniwersytecki Inkubator Przyrodniczy

Serdecznie zapraszamy!